HAKKIMIZDA
 

             1983 Yılında kurulmuş olan firmamız elektrometal kaplama sanayinde yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiştir. Firmamız merkezi kimyasal arıtmalı Galvano Teknik Sanayi Sitesindeki 1000 metre karelik binasında doğaya saygılı olarak siz müsterilerimize hizmet vermekteyiz.

             Kaplama konusundaki tecrübeleriyle çözüm odağınız olan firmamız sektöre pek çok yenilik getirmiştir. 3 metre boya kadar alüminyum profil malzeme üzerine yaptığı her tür kesim, delik delme vs. işlemlerine imkan sağlayan krom, altın, füme ve inox kaplamalarıyla Türkiye'de rakipsiz. 6000 litrelik nikel ve altın banyolarında 500 kg ağırlığa kadar yaptığı sert altın kaplama proje işleriyle ve 4000 litrelik fırınlı elektrolak tesisiyle dünyada da rakipsiz konumdadır.

             Firmamız alüminyum haricinde zamak, paslanmaz, demir ve pirinç malzeme üzerine krom, saten, altın, sarı, siyah nikel, bronz ve inox renklerinde kaplama yapabilmektedir. Özellikle mobilya sektöründe hizmet veren firmamız otomotiv, inşaat tekstil vb., bir çok sektöre hizmet vermektedir.